Przejdź do filtru

Hypersen Technologies Co., Ltd.

Założona w 2015 roku firma Hypersen Technologies zajmuje się produkcją i sprzedażą wysokiej klasy czujników optycznych i mechanicznych.

Portfolio firmy obejmuje następujące produkty do precyzyjnych pomiarów przemysłowych: profilometr optyczny 3D, liniowe czujniki konfokalne 3D, chromatyczne czujniki konfokalne, szybkie kamery przemysłowe, 6-osiowe czujniki momentu i siły oraz LiDARy 3D.

Inelta Sensorsysteme GmbH & Co. KG

Inelta Sensorsysteme od ponad 20 lat opracowuje, produkuje i sprzedaje niestandardowe rozwiązania czujników do zastosowań przemysłowych. Klienci z branży automatyki przemysłowej, budowy maszyn, hydrauliki, technologii medycznej i przemysłu lotniczego ufają ich wiedzy. Szczególny nacisk położony jest na rozwiązania czujników szytych na miarę, które są stale poszerzane o interdyscyplinarną inżynierię.

PIL Sensoren GmbH

Firma PIL Sensoren GmbH powstała w 1990 roku w Niemczech. Jej zarząd posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy w międzynarodowej firmie.

Koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży ultradźwiękowych czujników odległości do technicznych zastosowań przemysłowych. Czujniki PIL były przez ponad dwa lata sprzedawane wyłącznie jako produkty OEM firmy, z której powstał PIL.